top of page
shutterstock_2273845015 (1)_edited_edited.jpg

Автомобільні перевезення по Україні

Автомобільні перевезення по Україні

Автомобільні перевезення вантажів по Україні зараз користуються великою популярністю. Автоперевезення вантажів по Україні зручне для тих, кому потрібно терміново транспортувати вантаж без втрати часу в дорозі. Незалежно від того, де знаходиться адресат, ми доставляємо вантаж оперативно і якісно.

Наша компанія пропонує послуги перевезення вантажним транспортом, який швидко і надійно доставить будь-який вид вантажу. 

 Довіряючи нам свої вантажі, ви можете бути впевнені у їх безпечній та своєчасній доставці до місця призначення.

Найоптимальніші та безпечні маршрути

Сучасний автопарк і широка партнерська мережа по всій Україні

Індивідуальний графік і маршрут для кожного клієнта

Професійні водії з багаторічним стажем

Послуги перевезення вантажів включають:

Підбір транспорту відповідно до габаритів вантажів

Відстеження вантажів впродовж всього шляху

Розробка оптимального маршруту

Підготовка необхідних транспортних документів

Виконання вантажно-розвантажувальних робіт

Розмитнення та страхування вантажів

STRANSBUD – це надійний партнер для доставки вантажів

Ми прагнемо забезпечити якісні послуги, які задовільнять потреби наших клієнтів та забезпечать безперебійну та швидку доставку вантажів до місця призначення.

Власний автопарк STRANSBUD складається з автомобілів різної вантажопідйомності та типів. Кількість транспорту регулярно збільшується відповідно до зростаючих обсягів перевезень. Це дозволяє виконувати різні типи запитів від клієнта, надавати послуги своєчасно і якісно, ​​незалежно від обсягів і напрямів автомобільних перевезень вантажів.


Види автомобільного транспорту
barak_edited_edited.jpg
IMG_5523.JPG

Тентові напівпричепи

Ми забезпечуємо перевезення різноманітних вантажів критим автотранспортом. Тентовими напівпричепами зручно перевозити різні види товарів, що не вимагають особливих умов перевезення. Вони ідеально підходять для перевезення великогабаритних вантажів та завдяки зручному доступу до вантажу, процес погрузки та розвантаження стає швидшим та ефективнішим. Ми перевозимо безліч видів продукції, включаючи безпечну хімію, збірні вантажі, лісоматеріали, будівельні матеріали, метал та інші.

Рефрижератори

Рефрижератори - це спеціалізовані автомобілі, які використовуються для перевезення температурно-чутливих вантажів, таких як продукти харчування та медичні препарати. Рефрижератори оснащені системою контролю за температурою, яка дозволяє підтримувати необхідний режим температури протягом всього шляху перевезення. Цей вид автотранспорту дозволяє забезпечити максимальну свіжість та безпеку перевезення продуктів харчування та інших вантажів, що потребують зберігання за певних температурних умов.

IMG_5517.HEIC
IMG_5514.HEIC

Самоскиди/зерновози 

Самоскиди та зерновози - це популярні види автотранспорту для перевезення зернових та олійних культур, будівельних матеріалів та іншого вантажу. Самоскиди є зручним типом транспорту для перевезення великогабаритних вантажів. Зерновози мають спеціальну конструкцію, що дозволяє перевозити зернові культури без пошкодження та втрати якості продукту.

Харчові цистерни

Харчові цистерни - це спеціально обладнані транспортні засоби, призначені для перевезення різних видів харчових продуктів. Ці цистерни зроблені з нержавіючої сталі або алюмінію, що дозволяє зберігати продукти в чистоті та забезпечує безпеку харчових продуктів під час перевезення. Такі цистерни забезпечують збереження та якість продуктів харчування під час перевезення.

Як замовити автомобільні
перевезення по Україні?

Замовлення вантажного автомобіля можна здійснити, зв’язавшись з нами за телефоном, вказаним нижче. 

 Наш автопарк дозволить підібрати необхідний транспорт, а логісти складуть оптимальний маршрут для вас.

bottom of page