top of page
STRANSBUD міжнародні автомобільні вантажні перевезення

Міжнародні вантажні перевезення

Послуги міжнародних автоперевезень вантажів:

Транспортна компанія STRANSBUD спеціалізується на міжнародних перевезеннях вантажним автомобільним транспортом та забезпечує швидку доставку вантажів до країн Європи та Близького Сходу.

Ми гарантуємо точне виконання всіх умов договору з клієнтом і забезпечуємо повний спектр послуг, включаючи оформлення митних документів, контроль перевезення та доставку вантажу до місця призначення.

 

Перевезення вантажів з України в країни Європи та Близького Сходу і у зворотньому напрямку

Перевезення вантажів в межах країн Європи та Близького Сходу

Оформлення експортних та транзитних документів (ЕХ1, Т1, CMR, TIR)

Митне оформлення та страхування вантажів

Географія доставок вантажів

Географія автомобільних вантажних перевезень 

STRANSBUD –
ваш надійний логістичний партнер 

Ми пропонуємо надійні, ефективні та економічно вигідні рішення з доставки, які допомагають процвітати нашим клієнтам.
 

Ми розуміємо, що кожен бізнес має свої унікальні потреби в доставці, тому ми тісно співпрацюємо з вами, щоб розробити індивідуальні рішення, які відповідають вашим конкретним вимогам.

Власний автопарк STRANSBUD складається з автомобілів різної вантажопідйомності та типів. Кількість транспорту регулярно збільшується відповідно до зростаючих обсягів перевезень. Це дозволяє виконувати різні типи запитів від клієнта, надавати послуги своєчасно і якісно, ​​незалежно від обсягів і напрямів автомобільних перевезень вантажів.


Види автомобільного транспорту

STRANSBUD вантажні перевезення
STRANSBUD вантажні перевезення

Тентові напівпричепи

Ми забезпечуємо перевезення різноманітних вантажів критим автотранспортом. Тентовими напівпричепами зручно перевозити різні види товарів, що не вимагають особливих умов перевезення. Вони ідеально підходять для перевезення великогабаритних вантажів та завдяки зручному доступу до вантажу, процес погрузки та розвантаження стає швидшим та ефективнішим. Ми перевозимо безліч видів продукції, включаючи безпечну хімію, збірні вантажі, лісоматеріали, будівельні матеріали, метал та інші.

Рефрижератори

Рефрижератори - це спеціалізовані автомобілі, які використовуються для перевезення температурно-чутливих вантажів, таких як продукти харчування та медичні препарати. Рефрижератори оснащені системою контролю за температурою, яка дозволяє підтримувати необхідний режим температури протягом всього шляху перевезення. Цей вид автотранспорту дозволяє забезпечити максимальну свіжість та безпеку перевезення продуктів харчування та інших вантажів, що потребують зберігання за певних температурних умов.

STRANSBUD вантажні перевезення
STRANSBUD вантажні перевезення

Самоскиди/зерновози 

Самоскиди та зерновози - популярні види автотранспорту для перевезення зернових та олійних культур, будівельних матеріалів та іншого вантажу. Самоскиди є зручним типом транспорту для перевезення великогабаритних вантажів. Зерновози мають спеціальну конструкцію, що дозволяє перевозити зернові культури без пошкодження та втрати якості продукту.

Харчові цистерни

Харчові цистерни - це спеціально обладнані транспортні засоби, призначені для перевезення різних видів харчових продуктів. Ці цистерни зроблені з нержавіючої сталі або алюмінію, що дозволяє зберігати продукти в чистоті та забезпечує безпеку харчових продуктів під час перевезення. Такі цистерни забезпечують збереження та якість продуктів харчування під час перевезення.

shutterstock_1363393118 (2)_edited.jpg

Переваги міжнародних вантажних автомобільних перевезень

  • Можливість подати автомобіль в короткі терміни практично в будь-яку точку, де є автомобільні дороги

STRANSBUD вантажні перевезення
  • Підходить для перевезення великої групи вантажів (вантажі на піддонах, в біг-бегах, в мішках, в ящиках, в рулонах, транспортування обладнання, FMCG-товарів, небезпечних вантажів та ін.)

STRANSBUD вантажні перевезення
  • Можливість збору вантажу в декількох місцях, від декількох відправників і доставки декільком одержувачам

STRANSBUD вантажні перевезення
  • Вибір оптимального маршруту для транспортування вантажу дозволяє оптимізувати час доставки та витрати

STRANSBUD вантажні перевезення
  • Можливість надання повного комплексу логістичних послуг: складські, митно-брокерські послуги, страхування, цілодобова охорона і супровід вантажу при необхідності

STRANSBUD вантажні перевезення
  • Оперативне управління рухом транспорту через мобільний і GPS-зв’язок з водіями та інформаційний супровід 

STRANSBUD вантажні перевезення

Як замовити міжнародне
автоперевезення вантажів?

Замовлення вантажного автомобіля можна здійснити, зв’язавшись з нами за телефоном, вказаним нижче. 

 Наші логісти підберуть вигідний маршрут, підготують всі необхідні документи. Професійні водії швидко і в строк доставлять ваш вантаж, надавши повний звіт про виконану роботу. Міжнародні автоперевезення – послуга, яку ми надаємо якісно, ​​тому що у нас є достатньо досвіду в організації найскладніших і тривалих маршрутів.

bottom of page